Desigual, toreador ve světě módy

posted in: Blog | 0

Historie módní značky Desigual sahá do roku 1984, kdy se dvacetiletý Švýcar Thomas Meyer, tehdy žijící ve Španělsku, rozhodl vstoupit do světa podnikání a založit vlastní společnost. Marketingový plán spočíval v tvorbě oblečení, které na první pohled zákazníka uchvátí svou výjimečností, barevností, v neposlední řadě dostupností. Výrobce spolupracuje s předním francouzským módním návrhářem Christianem Lacroixem, jenž má také na popularitě patřičnou zásluhu. Za své působení na trhu si firma právě díky své neotřelosti produktů, společně s kapkou typického španělského temperamentu, vybudovala patřičné renomé.

Od roku 2011 se vedení Desigualu rozhodlo nabízet nejen oděvy, ale rozšířit svou výrobu o obuv, následně dokonce započat produkci bytových doplňků. Ve stejném časovém horizontu už bylo dosaženo obratu neuvěřitelných 560 milionů eur a počet zaměstnanců přesahoval číslo 3000. Nyní značka expanduje téměř po celém světě.

Pokud nahlédneme do katalogu výrobků, naskytne se nám možnost vybírat z nepřeberného množství, vzhledově odlišných, kusů oblečení. Sortiment je opravdu široký, tím pádem uspokojí i velmi náročné obdivovatele módy. Za zmínku určitě stojí plno netradičních, barevných šatů a triček, v kterých se na ulici rozhodně neztratíte. V horkých letních dnech naopak oceníte lehké sukně. Pánové mohou vybírat například ze stylových košil, které podtrhnou jejich celkovou osobnost. U vzorů je kladen důraz na co největší spektrum barev. Zkrátka každý jistě nalezne svůj šálek kávy.

Pokud nechcete pokračovat v zajetých kolejích a usilujete být rozdílní od ostatních, pak tuhle značku definitivně zařadíte mezi oblíbené. Počítejte s tím, že si trochu připlatíte, ale cena je naprosto úměrná s kvalitou. Desigual není značkou, která by vydělávala jen na natisknutém logu, nýbrž skutečně přenáší exkluzivitu do každého zboží. Pokud se rozhodnete obohatit svůj šatník těmito jedinečnými kousky, určitě nebudete litovat.

Leave a Reply