Posted on

Fenomén jménem O Bag

Ikonická kabelka O Bag je už třetím úspěšným produktem italské značky Fullspot. Originalitu, nadčasovost a velkou variabilitu výrobků si mohli zákazníci vyzkoušet už v roce 2010, kdy přišly na svět první O Clock, náramkové hodinky s vyměnitelnými pestrobarevnými pásky. O tři roky později přišel dvorní návrhář Fullspotu, Emanuele Magenta, s návrhem jednoduché plastové tašky, která se okamžitě stala módním hitem.

Jak je ale možné, že v podstatě obyčejná taška z umělé hmoty je něco, co chce snad každá žena?

Je to jednoduché, každý totiž miluje pocit, že si může sám něco navrhnout, být originální, ale zároveň sledovat trendy. A tyto parametry splňuje O Bag dokonale. K dispozici je 22 barevných variant základního těla O Bag, k tomu si můžete pořídit držadla jak v různých barvách, tak délkách a i materiálech. Kabelku tak můžete nosit v ruce, přes tělo nebo na rameni. Aby se kabelka nestala hlubokou studnicí ukrývající nečekané a zapomenuté poklady, jak už to tak u větších dámských tašek bývá, můžete si vybrat i vnitřní látkovou výplň s kapsami na mobil, peněženku, klíče a jiné drobnosti. V zimním období pak můžete svou O Bag doplnit o stylový kožešinkový lem, v létě pak o ladící látkový lem s velkým výběrem různých vzorů. Standardní O Bag má i svou malou sestřičku – O Bag mini, u které si můžete zvolit až z 25 dostupných barev.

Krom klasické, větší a poměrně široké původní verze O Bag už si nyní můžete koupit i její o něco užší a elegantnější variantu O Chic. U ní můžete vybírat z 18 barev, držadla můžete opět zvolit krátká nebo dlouhá, z kůže, koženky nebo provazu.

Pokud se vám nechce příliš přemýšlet a vybírat z opravdu široké palety kombinací, můžete zvolit nějaký již hotový model, kterých má každý obchod, nabízející O Bag, také velké množství. Pokud se chcete inspirovat, nebo rovnou nějakou O Bag zakoupit a nechce se vám složitě hledat kamenný obchod, můžete navštívit webové stránky Different.cz.

Krom toho, že si O Bag můžete přizpůsobit svému vkusu nebo momentální náladě (například uši jsou velmi jednoduše vyměnitelné), určitě oceníte i její další vlastnosti. Protože je O Bag i její další varianty vyrobena ze speciálního materiálu s názvem EVA (ethylvinylacetát), je velmi lehká, omyvatelná a prakticky nezničitelná. Dáte do ní vše, co potřebujete, ať už je to notebook, láhev s vodou, termohrnek nebo třeba menší nákup. Její omyvatelnost a dobrou nosnost ocení i maminky na mateřské dovolené, protože do této tašky se s přehledem vleze vše, co je pro děti i rodiče potřeba. Navíc se dá i dobře použít jako taška ke kočárku.

Pokud tedy hledáte tašku, která bude praktická, originální a přesně vystihne vaši osobnost, O Bag je pro vás ta pravá volba.

NABÍDKA TAŠEK O BAG

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *