Oblíbené oblečení Diesel

posted in: Blog | 0
Džíny Diesel
Džíny Diesel

Jen málokdo by neznal světoznámou módní značku Diesel. Společnost pochází z Itálie – Mekky módy a čerpá ze své dlouholeté historie, která se píše již od roku 1978. Za vznikem značky Diesel stojí Ital Renzo Rosso. Nejprve se stal spolumajitelem skupiny Genius Group, ze které postupně vznikly módní značky, z nichž nejznámější jsou Replay  a Diesel. Společnost Diesel Rosso v roce 1985 odkoupil.První obchod byl otevřen v roce New Yorku v blízkosti fenomenální značky Levis. Oblečení Diesel tvořilo prototyp značce Levis. Seprané džíny s dírami, ležérnost, nespoutanost a hra s barvami. Diesel přichází se zcela novou módou, která si ihned získala mnoho příznivců, zejména mezi mladými lidmi.

 

Džíny, které válcovaly svět

Ve svých začátcích se značka Diesel soustředila zejména na výrobu originálních džínů. Seprané kalhoty se staly fenoménem. Uvolněný až rebelský styl oblékání si zamilovali především teenageři. Design svých modelů si společnost navrhuje od začátku sama. V roce 1984 začala vyrábět oblečení určené pro děti a od roku 1989 módní trendy pro ženy. Populární značka dnes patří mezi světové luxusní značky. Ve svém portfoliu nabízí nejen oblečení pro ženy, muže a děti, ale také hodinky, parfémy a doplňky.

Prodejny Diesel

V současné době jsou prodejny značky Diesel rozesety ve více než 80 zemích po celém světě. Nachází se nejčastěji ve větších obchodech jako jedna z mnoha nabízených značek. Jen hrstka obchodů nese název Diesel a zaměřuje se pouze na tuto značku. Tyto obchody si obvykle zajišťuje společnost sama. Zakoupíte v nich originálně střižené trička, mikiny, rifle a celou paletu doplňků od značky Diesel.

Také v České republice patří Diesel mezi uznávané značky. Lidé si oblíbili nejen pohodlné neformální oblečení, ale také kvalitní a velmi podařené hodinky, příjemné parfémy, stylové boty a další doplňky. Značkový obchod Diesel najdete v Praze ve Vodičkově ulici. Využít můžete nákupů přes e-shop.

Leave a Reply