Replay je zaručená kvalita a moderní design

posted in: Blog | 0

replay-logoMódní značka Replay, která se ještě před deseti lety specializovala jen na výrobu džín, byla založena roku 1978. Jejím zakladatelem byl Claudio Buziol a již krátce po svém založení se stala velmi známou a uznávanou značkou. V roce 1981 začalo rozšiřování prodejen po Itálii a v roce 1987 expandovala značka i na zahraniční trh. Společnost má v současné době své pobočky ve více jak padesáti zemích světa, dále provozuje e-shop.

Rozhodující je kvalita

Značka se stále primárně zaměřuje na džíny. Džíny této značky jsou vždy originální, skvěle padnoucí a jedny z nejkvalitnějších na trhu. Výrobky od tohoto výrobce jsou sice dražší než v nabídce jiných značek, ale výše ceny je podmíněna kvalitou jejich výrobků. Džíny od značky Replay v kolekci Replay Col Lectors jsou přizpůsobeny i hrubšímu zacházení, jsou vyrobeny z odolnější džínoviny.

V průběhu let se rozšířil sortiment jejich výrobků nejprve o obuv, následně byly do jejich portfolia přidány košile, kožené bundy s potiskem, který imituje džínovinu, šaty, kšiltovky, trička s potiskem. V současné době je tedy hlavní myšlenkou firmy, vyrábět oblečení, které je pohodlné a odolné.

Značka je oblíbená zejména u mladší generace, jelikož svým moderním vzhledem a pohodlností slouží svým uživatelům pro každodenní nošení, hlavně jako oblečení pro volný čas, pokud se rozhodnou si po práci nebo škole vyrazit někam za zábavou.

Replay nabízí svým zákazníkům jednoduchou, originální módu, která je založena na džínovém vzhledu.

Pro značku Replay v současné době navrhuje jejich kolekce mnoho módních návrhářů, ať se již jedná o kolekce spodního prádla, parfémů či slunečních brýlí

Portfolio značky Replay nyní tvoří kolekce Men, Women, We are Replay a Replay&Sons, dále kolekce Replay Perfume a Replay Eyewear.

V současné době společnost neexpanduje tak rychle, jak tomu před lety bývalo, ale i tak je nyní dostupná mnoha zákazníkům po celém světě.

Leave a Reply