Skvělá dámská obvu Tamaris

posted in: Blog | 0

Kvalita za příznivou cenu. To je hlavní heslo německé značky Tamaris, která přináší trendy módní obuv. Společnost je součástí silného holdingu Wortmann Group Detmold, do které spadá například další významná značka s.Oliver. Jde o jeden z největších a nejúspěšnějších holdingů s obuví na světě. Pokud hledáte opravdu kvalitní značku obuvi, na kterou se můžete spolehnout, Tamaris bude tou nejlepší volbou.

Jak to celé začalo…

Boty Tamaris
Boty Tamaris

Historie značky Tamaris se začala psát v roce 1967. Za jejím vznikem stojí Horst Wortmann, který založil v německém Detmoldu značku s názvem Wortmann KG. Společnosti se dařilo a postupem času přebírala jiné značky a vznikla tak holdingová společnost, která v roce 1987 začala působit také v Rakousku.

V současné době jde o jednoho z největších a nejúspěšnějších výrobců obuvi na světě. Tamaris to je pojem, který nemá obdoby. Značka sama o sobě však vznikla až v roce 2002. Lidé žádali kvalitní trendy obuv za příznivou cenu a přesně takové boty společnost Tamaris nabízí. Významným mezníkem společnosti byl rok 2005, kdy došlo k otevření vlajkové prodejny v německém Berlíně. Společnost má své obchody v 70 zemích po celém světě.

Proč zvolit obuv Tamaris?

Proč je obuv Tamaris tolik populární? Značka sleduje aktuální módní trendy a nabízí přesně takovou obuv, po které je největší poptávka. Důraz je kladen na kvalitní materiál, originální design, maximální komfort a příznivé ceny. Každý rok tak spatří světlo světa zcela nové a neotřelé modely, které zaujmou na první pohled. Společnost také přizpůsobuje nabídku zboží ročnímu období. V zimě dominují kozačky, v létě zase otevřená obuv.

Tamaris přináší obuv pro každou příležitost, která se vyznačuje precizním zpracováním. Máte tak jistotu, že vám tyto boty vydrží i několik let. Kromě obuvi najdete v portfoliu značky také velmi vkusné kabelky.

Leave a Reply