Posted on

Spodní prádlo Calvin Klein

Spodní prádlo Calvin Klein

Již 35 let se na pultech obchodů se spodním prádlem setkáváme se značkou Calvin Klein. Stejně jako většina oblečení nesoucí logo CK, i spodní prádlo této značky je pověstné svým nezaměnitelným minimalistickým vzhledem. V posledních letech ale ke klasickým sportovním kouskům s bílým lemem a dobře viditelným logem přibyly i kousky elegantnější, méně nápadné a ke klasické bílé, černé a tělové se přidaly i kousky barevnější. Co tedy značka Calvin Klein může v současnosti nabídnout mužům a co ženám?

Kvalitní boxerky Calvin Klein pro muže

Muži mohou zvolit boxerky s kratšími nebo delšími nohavičkami, pohodlné volné trenky nebo slipy. U všech tří typů má Calvin Klein výběr jak pro konzervativní jedince (čistě bílé, černé nebo šedé spodní prádlo), tak pro muže, kteří se nebojí experimentovat (spodní prádlo červené, černobílé, černožluté nebo pruhované) .

Spodní prádlo por ženy

Ženám pak Calvin Klein nabízí velký výběr sportovního spodního prádla, ale na své si přijdou i milovnice krajek. Co se týče podprsenek, vyberou si zde zejména ženy s menšími prsy. Ostatně u značky původně zaměřené spíš na sportovní typy podprsenek je to očekávatelné. Podprsenkám opět dominují především hladké, jednoduché kousky v decentních barvách, které se nebudou rýsovat ani pod přiléhavým topem. Na své si přijdou i milovnice krajek, i když zde je výběr trochu užší. V nabídce jsou jak podprsenky bez ramínek, tak klasické nebo podprsenky typu plunge, které dělají krásný dekolt.

V sortimentu kalhotek převládá opět spíše sportovní vzhled, ale objevují se i kousky s krajkou a v kontrastních barvách.

Celkově lze říct, že kousky od Calvina Kleina poznáte. A to nejen podle vzhledu, ale také podle toho, že při nošení o nich téměř nevíte. Značka si totiž zakládá na velmi kvalitních materiálech, jejichž použitím zajišťuje komfort během celého dne. Proto je koupě každého takového kousku dobrou investicí a obohacením vašeho šatníku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *